Saray forklift kiralama 7/24 hizmetinizde..

Firmamız eskişehir forklift yılların verdiği tecrübe ile hizmetlerini devam ettirmekte. Uzman operatörlerimiz ve çeşitli seçeneklerle sunduğumuz kiralama  Hizmeti, alım, satım, tamir, bakım, onarım ve oto kurtarma hizmetlerimizde bulunmakta.

ESKİSEHİRDE FORKLİFT

ESKİSEHİRDE FORKLİFT

Eskişehir forklift kiralama denildiğinde akla gelen ilk firma olmanın gururunu verdiğimiz hizmet kalitesinden ödün vermeden yaşamaktayız. Sizde bizi tercih edin zamandan ve maliyeten kazanın. Kiralama yaptığımız forklift ve çeşitli iş makinası kiralama seçenekleri arasında dizel, akülü, benzinli, lpg seçeneklerimiz bulunmakta. İsterseniz bu seçeneklerin arasında operatörlü forklift kiralama veya operatörsüz kiralama imkanlarımızdanda yararlana bilirsiniz. Saatlik, günlük, haftalık, aylık ve yıllık, uzun süreli kiralama seçeneklerimizde bulunmakta.

 

Eskişehir forklift kiralama

    Eskişehir forklift kiralama

Eskişehir kiralık forklift, olarak bizi tercih ettiğinizde; örneğin şantiyenize, fabrikanıza veya herhangi bir alanda insan gücünün yetmediği durumlarda, bizi araya bilir ve çeşitli tonajlardaki ihtiyacınız olan istif makinasını belirtmeniz durumunda, ızman operatörlerimiz ile forkliftin nakliyesini sağlayıp dilediğiniz malzemeyi dilediğiniz yere ulaşımını sağlıyoruz. Çogu firmanın satın alma yükünden kurtarmış oluyoruz böylelikle ve firmalar ayriyetten operatör çalıştırmak durumunda kalmayıp, forkliftin arızası, bakımı ve onarım gibi ektra masraflarada girmeyip maliyetten kazanmış oluyor.

Eskişehir forklift iletişim bilgilerimiz;
müş. Hizmetleri: 05416221355
Mail: sarayforklift@gmail.com
Adres: şirintepe mah. Bursa cad. No:2 d:2 Tepebaşı/eskişehir 26000
Web sitesi: https://www.eskisehirforklift.com