İş makinası kiralama avantajları

Bir çok firmanın tercih ettiği, iş makinası kiralama avantajları çok fazladır. Satın almanın bir çok maliyetinin yanında riskleri mevcuttur. Örnek verilecek olursa; bir çok firma iş makinasının motor gücü kaldırma kapasitesi aparat çeşitliliği konusunda bir bilgisi olmadan sadece alınacak makinanın adıyla satın alma yoluna gidip satın aldıktan sonrada makinanın bir çok eksiğinin olup çoğu durumda iş görediğindem şikayetci olur. Bunların dışında birde artı masraf olarak ayriyetten operatör çalıştırmak durumunda kalıp seçilen operatörlerin herzaman işinin ehli olmadığını ve bir zaman sonra fazladan maliyet olduğunun önemini anlamakta. Bu ve bunun gibi sayısız örnekleri bulunmakta!

Neden iş makinası kiralamalısınız? 

İş makinası kiralamanın avantajları çok fazla olduğunu bir kaç örnek ile anlatalım.

  • Kiraladığınız makinanın bakımıyla ve arızasıyla siz uğraşmazsınız.
  • aylık ve yıllık olarak fatura alarak kiralama gideri göstere bilirsiniz.
  • Olası bir arıza durumunda kiralama firması arızalanan makina yerine işlerinizin aksamaması için bir başka makina tedarik etmek zorunluluğu vardır.
  • kısa dönem kiralamalarda operatörlü olarak kiralama talebinde bulunup ayriyetten eleman çalıştırma durumuna kalmazsınız.
  • makinaların genel durumunu takip etmek zorunda olmadan işlerinizi hızlandırmış olursunuz.

yukarda belirtilen avantajlar dışında sayısız avantajları bulunmakta. Bir çok kurumsal firmanın ilk tercihi genellikle kiralamadır. Tabiki ilk önce kiralama yaptığınız firmanın güvenilirliği, makina çeşitliliği, uzman ekibinin olması, gibi ön bilgileri daha önce araştırmak gereklidir. Bu yüzden eskişehir ilinde bir çok firmanın ilk tercihi eskişehir saray forklift kiralama. Sizde bizi tercih edin iş makinası kiralama konusunda uzman ekibimizle 7/24 yanınızda olalım. Yılların tecrübesi, geniş makina parkuru ile eskişehir forklift, emrinizde.

eskisehirforklift

İş makinası kiralamanın avantajları