eskisehir forklift ve iş makinaları

eskisehir forklift ve iş makinaları

Firmamızın bünyesinde bulunan iş makinaları arasında, eskisehir  forklift farklı aparaktlarla ve çeşitli tonajlarda kiralama hizmeti sunmakta. Bir ton ile yedi ton arasında kaldırma kapasitesine sahip forkliftlerimiz eskisehirli müşterilerimizin 7/24 hizmetinde. Kiralama sektöründe yıllardır kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla veren firmamız bünyesindeki diğer iş makinaları, bobcat, kepçe, vinç, oto kurtarma, nakliye platform, tamir, bakım, 2.el alım ve satım hizmetleride vermekte.

Forklift kiralama

Forklift kiralama

Hertürlü iş makinası ihtiyaçlarınız için sizde eskisehir forklift olarak bizi terceh edin zamandan ve maliyetten kazanın. İşinde uzman operatörlerimiz ile dilerseniz kiralama hizmetini operatörlü veya operatörsüz olarakta tercih edebilirsiniz. Bütün operatörlerimiz sertifikalı ve forklift kullanımı konusunda uzmanlaşmış operatörler arasından itinayla seçilmiştir. Eskisehir ve çevre illerine 2004 yılından bugune kadar butün iş makinası ihtiyaçlarını sorunsuz bir şekilde saray forklift eskisehir olarak biz vermekteyiz.img_4257

İnsan gücünün yetmediği durmlarda tercih edilen forkliftler dizel, akülü, elektirikli, lpg ve benzinli olarak sınıflandırılmakta. Kapalı alanlarda en çok tercih edilen ve iş kanunu yönetmeliğine görede kapalı alanlarda kullanılması gereken forklift çeşiti akülü (elektirikli) forkliftlerdir. Yarı açık alanlarda ise yakıttasarrufu  açısından tercih edilen ise lpg li forklift lerdir. Eskisehir forklift olarak bu ihtiyaçlarınıza 7/24 cevap vermekteyiz..

İletişim: 05416221355

Adres: şirintepe mah. Bursa cad. No:2 D:2 tepebaşı/eskişehir 26000 google haritalar, eskisehir forklift